Okrasné zahrady arboristika s.r.o.

Firma Okrasné zahrady arboristika s.r.o. se specializuje na komplexní péči o dřeviny (arboristiku), na realizaci a údržbu objektů zahradní architektury, veřejné zeleně a krajinářských úprav, na těžbu dřeva a činnosti související s těžbou dřeva.

Arboristice se profesionálně věnujeme od roku 1995. Ke všem zakázkám přistupujeme s profesionální zodpovědností a citem k přírodě. Naším cílem je další rozvoj organizace, neustálé zlepšování kvality služeb k všestrannému uspokojování očekávaných i předpokládaných potřeb zákazníků a naplňování požadavků právních předpisů. K našim prioritám patří ochrana životního prostředí a vytváření bezpečných pracovních podmínek pro zaměstnance.

Naše firma Okrasné zahrady arboristika s.r.o. zavedla, udržuje a dále rozvíjí integrovaným systémem managementu. Prioritou vedení společnosti je neustálé zlepšování. Hlavními zásadami je přispět ke zlepšení životního prostředí a bezpečnosti práce, plnit požadavky platných právních předpisů a v rámci procesu zlepšování celého systému usilovat o minimalizaci negativních dopadů vlastní činností, výrobků a služeb na životní prostředí a bezpečnost práce.

V našem realizačním týmu působí čtyři kvalifikovaní odborníci, kteří jsou držiteli platného certifikátu ETW - European Tree Worker (evropský arborista). Tento certifikát je v zemích Evropské unie všeobecně uznávanou a respektovanou kvalifikací v oboru arboristiky a stromolezectví. Firma je členem sdružení „Společnost pro zahradní a krajinářskou tvorbu“ (SZKT). Mluvíme německy i anglicky. Na veškeré práce poskytujeme záruku 24 měsíců a máme sjednáno pojištění proti způsobeným škodám při práci. Na veškeré činnosti, které poskytujeme, máme platné živnostenské oprávnění. Na některých zakázkách spolupracujeme s dalšími odborníky a kolegy v oboru, na které působíme, aby i oni byli šetrní k životnímu prostředí a řídili se dle pravidel bezpečné práce.

Jaké služby poskytuje firma Okrasné zahrady arboristika s.r.o.?

Arboristika


Podporujeme

mokriny logo 3
 

Rychlý kontakt

Okrasné zahrady arboristika - kancelář

 Poříčská 597
549 32 Velké Poříčí
info@arboristika.com
tel./fax.: +420 491 814 293
Kde nás najdete (mapa)

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Sledujte nás na Facebooku