Hnojení dlouhotrvajícím vícesložkovým hnojivem

Z naší dlouholeté praxe se držíme zásady: správné rostliny – správné hnojivo – správná doba.

Se zavedením dlouhotrvajících hnojiv se nově definovalo hnojení travnatých ploch. Na rozdíl od jiných trávníkových hnojiv na trhu jsou u těchto hnojiv mobilizovány přirozené ochranné mechanizmy trav a díky tomu je zvýšena odolnost trávníku proti stresovým faktorům.

Senzační výsledek: zlepšená odolnost proti stresu (horko, sucho, zima či infekční tlak); silnější a rychlejší tvorba kořenů; rychlejší vývoj rostlin; vyšší odolnost proti trávníkovým chorobám. Obohacení trávníkových dlouhodobých hnojiv umožňuje v jedné aplikaci dodat potřebné živiny a zároveň doplňkově posílit odolnost trávníku.

Posilující účinek: Zvýšení imunity přírodní cestou - zlepšuje rostlinnou vitalitu a je spojený se zvýšenou rezistencí a výkonovou zatížeností. Výsledkem je zdokonalení kořenového systému, zvýšení obsahu vitamínu E a vysoké tvorby cytokininu. Přitom také dochází k rostlino-fyziologickému pochodu, jedná se o proces přirovnatelný k účinku vitamínů v lidském organismu: rostliny se stávají postupně výrazně silnější a zdravější.

 

Podporujeme

mokriny logo 3
 

Rychlý kontakt

Okrasné zahrady arboristika - kancelář

 Poříčská 597
549 32 Velké Poříčí
info@arboristika.com
tel./fax.: +420 491 814 293
Kde nás najdete (mapa)

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Sledujte nás na Facebooku