Frézování pařezu Vižňov 2010Frézování pařezů

Ukopnutý palec, poškozené auto, ruční obsekávání při údržbě trávníku, semeniště škůdců, neustálé obřezávání obrůstajícího pařezu. To je jen krátký výčet problémů s vaším pařezem. Víme jak se těchto problémů zbavit. Ať už je malý, obrovský, je jeden, nebo jeden z tisíce, vždy si s nimi poradíme.

  • Pařezová fréza Vermeer SC60TX
  • Laski F- 450 pařezová fréza

 

 

Pařezová fréza Vermeer SC60TX

Rychle, efektivně, čistě a nekompromisně odstraní i zbytky kořenů pod zemí. Už více vás nebudou pařezy terorizovat. Fréza v mžiku přemění pařez i s kořeny na hromádku dřevní štěpky, která lze použít do kompostu, nebo ji odvezeme do naší kompostárny.
Se samochodnou pásovou frézou projedeme i brankou o šířce 89 cm. O svou zahrádku se nemusíte bát, protože pásový podvozek rozkládá celkovou hmotnost 1600 kg na pouhých 0,3 kg/cm2, což umožňuje pohyb v terénu s minimálním narušením podloží. Díky roztažitelnému pásovému podvozku a dálkovému ovládání s dosahem až 50m zvládne fréza pracovat i v poměrně prudkých svazích (např. příprava nově budovaných sjezdovek je takřka výhradně doménou těchto strojů).
Výkon motoru 60 PS je efektivně mechanicky přenášen na frézovací kolo o průměru 660 mm s 30-ti frézovacími karbidovými zuby, které dokážou odstranit pařez o průměru 50 cm za zhruba 6 minut.

11121314

Laski F- 450 pařezová fréza

s vlastním benzinovým pohonem, kterou přepravujeme na přívěsu za osobním automobilem. Fréza má šířku 810 mm, délku 220 mm a váhu 200 kg. Snadno se pohybuje mezi výsadbami v zahradách a parcích a nepoškodí bezprostřední okolí frézovaného pařezu. Pařezy odfrézujeme pod úroveň okolí, překryjeme zeminou a vysejeme trávník.

Organický odpad vzniklý frézováním pařezů je možné použít do kompostu nebo jej odvezeme k ekologické likvidaci.

Frézování pařezu zámecká zahrada Potštejn 2009Frézování pařezu álejka Broumov 2009_2Frézování pařezu detail Vižňov 2010

Ceník frézování pařezů je ke stažení zde.

Podporujeme

mokriny logo 3
 

Rychlý kontakt

Okrasné zahrady arboristika - kancelář

 Poříčská 597
549 32 Velké Poříčí
info@arboristika.com
tel./fax.: +420 491 814 293
Kde nás najdete (mapa)

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Sledujte nás na Facebooku